Antykoncepcja hormonalna

Antykoncepcja hormonalna może być stosowana w różnych postaciach. Otrzymaj swoje tabletki antykoncepcyjne
Cena konsultacji online 55zł

Tabletki dwuskładnikowe: Diane-35, Microgynon, Naraya, Ovulastan, Qlaira, Yasmin,
Yasminelle, Sylvie, Vines, Syndi-35, Regulon, Atywia i inne

Tabletki jednoskładnikowe: (tzw. mini-pills) – Azalia, Cerazette, Limetic, Symonette i inne

Krążek dopochwowy: NuvaRing, Adaring, PolaRing, Ginoring, Contraseton, Circlet i inne

Plastry antykoncepcyjne: Evra i inne

Uwaga!

Nie włączam terapii antykoncepcyjnej na nowo. Przed rozpoczęciem
przyjmowania nowych preparatów antykoncepcyjnych wskazane jest badanie ginekologiczne. Zapraszam Pacjentki, które już stosują antykoncepcje hormonalną.

Antykoncepcja hormonalna – wizyta online oraz e-recepta

Obecnie receptę na antykoncepcję hormonalną można uzyskać nawet bez wychodzenia z domu – niezależnie od lokalizacji. Pacjentki z takich dzielnic Warszawy jak Bemowo, Mokotów, Ochota, Bielany, Białołęka czy Śródmieście, a także z pozostałych miast w różnych regionach Polski mogą skorzystać z usług z zakresu telemedycyny. To rozwiązanie korzystne dla wszystkich kobiet, które z wielu przyczyn nie mogą dotrzeć osobiście do gabinetu ginekologa bądź lekarza innej specjalizacji. W przypadku braku czasu czy możliwości dotarcia w dane miejsce w celu uzyskania e-recepty na kolejne opakowania przyjmowanych leków, istnieje możliwość zrobienia tego nawet w domowym zaciszu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu